SZEKRÉNYES ADAGOLÓK

Szekrényes adagolók telepítése fővállalkozásban. Saját fejlesztésű gépeink üzemelnek Békéscsabán, Mezőberényben, Szentesen, Csornán, Kőszegen, Sopronban, Solymáron...

Kőtörőgép váz

Stuttgart-i bányaipar területén érdekelt megrendelőnek gyártunk kőtörőgép vázat és rázócsúszdát.

Állásajánlat

Tervezőmérnök

Munkakörbe keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Téglaipari berendezés folyamatos fejlesztése az új paci igényeknek megfelelően, együtt működve a német partnerrel.
  • A fenti berendezés egyedi beépítési tervének elkészítése
  • Gyártásban fellépő problémák segítése
  • Műszaki dokumentáció kezelése, aktualizálása fejlesztése
  • Vállalaton belüli együttműködés a feladatokhoz kapcsolódó területekkel

Elvárások:

  • Műszaki rajz magas fokú ismerete
  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év  tapasztalat
  • Tervezőprogram ismerete (elsősorban SolidEdge)
  • Német vagy angolnyelv legalább középfokú ismeret
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés során szakmai kihívást jelentő érdekes feladatokat
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Tervezőmérnök

Jelentkezni: írásban (gep-ber@gep-ber.hu) vagy

                                Gép-Ber Kft. 5600 Békéscsaba, Fiumei u. 5

Referenciák

Szekrényes adagolók

Szekrényes adagolók telepítése fővállalkozásban. Saját fejlesztésű gépeink üzemelnek Békéscsabán (5), Mezőberényben, Szentesen, Csornán, Kőszegen, Sopronban, Solymáron...

Kőtörőgép váz és rázócsúszda

Komplett futóművek

Rohrbach-i telephelyű cégnek erőművekben működő felszedő berendezések komplett futóműveit gyártjuk.

Hengerművek felújítása

Wadgassen-i gépgyárnak hengerművek felújításához komplett berendezéseket és alkatrészeket készítünk.